ای امام: تو از سلاله پاک پیامبران و از وادی نور و حقیقت بودی...

ای امام...

تو بر طریق خوبی و عدل گام بر می داشتی و همواره ما را بر این راه دعوت می کردی.

نفس گرم مسیحاییت گرما بخش فضای غم گرفته دلهای ما  بود سخنان گرم و دلنشین تو، هنوز از جماران به گوش می رسد که امید بخش دلهای محرومان و مستضعفان جهان می باشد.

ای امام....

تو از وادی نور آمده بودی و گفتی خسته شده ای از این همه ظلمت و تاریکی و با آمدنت به ایران، پرده ظلمت برای همیشه بر کنار رفت و آفتاب نورانی وجودت، گرما بخش دلهای همه ما شد و زنجیر های اسارت بردگی و تاریکی و ظلمت برای همیشه از هم گسسته شد.

دوست دارم که آخرین امید من، فقط نگاه مهر آمیز تو باشد و بس.

تو را دوست دارم و می ستایم که بر طریق اولیاء و انبیاء الهی بودی و هموراه مشعل هدایت را بر جانهای خفته و دلهای تاریک و غبار گرفته بر می افروختی.

ای امام...

14 خرداد 1368 را هنوز از یاد نبرده ایم و هرگز آن روز تلخ و جانگداز را فراموش نخواهم کرد.

آن روز، روز مرگ خورشید، روز شیون ملت ایران، روز ناله فرشتگان درگاه اهدیت و روز غم گرفته و بغض آلود سنگینی بود که بر تمام دلها، حاکم شده بود.

آن چهره منور و ملکوتی و عرفانی ات، دلتنگ آن سخنان شیرین و بی تکلفت، دلتنگ ان مهربانی هایت و دلتنگ آن پیام های روحانی و امید بخش و آگاهی و روشنی بخش دل های ما.

ای آقا جان...

هم اکنون که در قرن 21 هستیم و گرفتار هزاران دام صیادان گرسنه و دژخیم می باشیم، ما را دریاب و ما را از طوفان حوادث و از مکر دشمنان حفظ بفرما و همیشه و همواره پشتیبان این امت اسلامی باش.

جای تو هنوز در جماران بسیار خالی است.

خیلی دلتنگیم...

دلتنگ آن چهره منور و ملکوتی  و عرفانی ات، دلتنگ آن سخنان شیرین و بی تکلفت، دلتنگ آن مهربانی هایت، و دلتنگ آن پیام های روحانی و امید بخش و آگاهی و روشنی بخش دلهای ما.

رفتی و ما را تنها گذاشتی.

اما، این را بدان، ای خمینی عزیز نام و یاد تو هرگز از خاطر وجودم فراموش نمی شود و تا ابد و برای همیشه نام و خاطره تو در قلبم جاری است .

تاریخ هرگز و دیگر همانند تو را نخواهد دید، پس ای آقا و ای مولا مرا دیاب و در روز عشر شفیع من باش...

به امید آن روز

 

(( والسلام و علیکم و الرحمته الله و برکاته ))

 

 

هسته فرهنگی کانون شهید باکری نوشین شهر

امور فرهنگی پایگاه مقاومت شهید ابراهیمی نوشین شهر

/ 0 نظر / 28 بازدید